Kiire kohaletoimetamine Mugav tagastamine Turvaline makseviis Ametlik e-pood

TULEVIKUKS VALMIS

TULEVIKUKS VALMIS

TULEVIKUKS VALMIS

TULEVIKUKS VALMIS

SMART & WARRY-FREE

Samsonite laiendab võimalused teha teie reisid muretsemata. Tänu hiljuti väljatöödatud kaasaaegsetele funktsioonidele muutub reisimine palju lihtsamaks ja rahuldavamaks kui kunagi varem. Tänu sisseehitatud (ja eemaldatavale) Powerbankile ei jää teie seadmed kunagi ilma laadimiseta. Väline USB-port tagab kiire ja sujuva ühenduse teie seadmetega.

KÄSIPAGASI OTSING

KÄSIPAGASI OTSING

KÄSIPAGASI OTSING

KÄSIPAGASI OTSING

EELISTATE PAGASI KAASAVÕTMIST LENNUKISSE?

Kas eelistate oma pagasi kaasavõtmist lennukisse? Miks raisata aega lennujaamas pagasi kättesaamisele? Kui võtate pagasi lennukisse, jõuate kiiremini reisi sihtkohta. Kinnitame teile, et reisimine võibki olla stressivaba. See näitab, et teie valite endale lennufirma ja meie leiame teile käsipagasi vajalikud mõõdud.

GO SPORTIVE

GO SPORTIVE

GO SPORTIVE

GO SPORTIVE

GO SPORTIVE

With Neopulse lightweight polycarbonate hard suitcase, which perfectly succeeds in combining lightness and strength thanks to self-reinforced design with extra protective corners. 

With Light-Shock we have once pushed the limits of innovation by creating its lightest hardside collection with a maximum impact resistance.

Both of these Made in Europa luggage can be combined with Paradiver-Light packed with new optimized features and refreshed and refreshed under the sign of aesthetic continuity and practical enhancement. This successful range is now lighter than before and comes with a fresh  new look that stays true to the original.  

ECO REISIMINE

ECO REISIMINE

ECO REISIMINE

ECO REISIMINE

Samsonite hoolib keskkonnast

Samsonite töötas välja Eco kollektsioonid, et aidata kaasa ringlussevõtule ja tõsta keskkonnateadlikkuse. Eco mudelid on valmistatud plastikust või kangast, mis on 100% tarbijate ringlusse võetud PET-plastpudelid, vähendades sellega jäätmed prügialades ja ookeanides.

NAISTE  SELAJKOTID

NAISTE SELAJKOTID

NAISTE  SELAJKOTID

NAISTE SELAJKOTID

NAISTE SELJAKOTID NÜÜDISAEGSED JA NAISELIKUD

Avastage Samsonite'i naiselikud seljakotid, mis ühendavad elegantsed disainilahendused ja praktilise funktsionaalsuse. Ideaalsed nii äritegevuses kui ka mitteametlikumal igapäevasel kasutamisel, pakuvad need nüüdisaegsed kollektsioonid ainulaadseid värve, vorme ja mudeleid nüüdisaegseks linnaeluks.

ÜHEPÄEVANE ÄRIREIS

ÜHEPÄEVANE ÄRIREIS

ÜHEPÄEVANE ÄRIREIS

ÜHEPÄEVANE ÄRIREIS

ÜHENDAGE MOBIILNE KONTOR JA RÕIVAD

Et ootate ju ärireisilt parimat, siis miks peaks teie pagas teid piirama? Laske Samsonite´i kohvrite kollektsioonil pakkuda endale parimat: koondada nii kontori- kui ka isiklikud esemed ühte kohvrisse. Nendel kohvritel on käsipagasi mõõdud, mistõttu tekitavad kõige praktilisema ja tõhusama teekonna, et saaksite hõlpsalt jõuda järgmisele koosolekule ja säästa aega lennujaamades. Paljudel kohvritel on rattad ja spetsiaalsed sülearvutisahtlid, mis pakuvad lennujaama turvakontrollis kaitset ja täiendavat praktilisust. Samsonite garanteerib, et kahepäevaseks ärireisiks vajate vaid ühte kohvrit

Pro-DLX5

Pro-DLX5

Pro-DLX5

Pro-DLX5

Olles loodud kõige nõudlikemale äriinimestele, on Samsonite’i ikoonilise ärikollektsiooni uus põlvkond oma eelkäijaist veel kergem ja rohkemate lisavõimalustega. Pro-DLX5 seab fookuse paremale organiseeritusele ja turvalisusele, olles samas oluliselt kergem, tänu sellele on tegemist tiheda reisija ja äriinimese vajadustele ideaalselt vastava võimalusega. Pro-DLX5: Parimad tulemused!

HAPPY SAMMIES

HAPPY SAMMIES

HAPPY SAMMIES

HAPPY SAMMIES

Uued sarmikad lastekotid

See uus lastekotide kollektsioon mis sobib lastele vanuses 2-4 aastat, on suurepärane valik igale seiklusele! Valige hämmastavad seljakotid, koolikotid, pinalid.

Lõbusad uued tegelased nagu Unicorn Lily,  Rosie Rabbit, Lapin William on Skandinaavia stiili kujundusega , milles on palju funktsioone ning kindlasti saavad lemmikuteks teie lastele.

Lisaks võivad vanemad pakkuda suurepärast Samsonite kvaliteeti, mis tagab laste esemete ohutuse.

LAIENDATAV KOHVER

LAIENDATAV KOHVER

Iga reisija võtab endale laiendatava pagasi, mis annab teile võimalust pakkida rohkem või vähem asju kui on vaja. Need lihtsad kasutamises kompaktsed kohvrid on lahutamatu osa iga reisis. Laiendatavad Samsonite kohvrid - suurepärane valik, kui soovite rohkem ruumi selleks, et tuua puhkusest suveniire ja teisi oste. Vastupidavad ja suurendatud võimsuste pakkimiseks laiendatavad kohvrid  on kindlasti Teile vajalikud, kui olete tiheda reisija või ühe korra aastas turist.