Kiire kohaletoimetamine Mugav tagastamine Turvaline makseviis Ametlik e-pood

TULEVIKUKS VALMIS

TULEVIKUKS VALMIS

TULEVIKUKS VALMIS

TULEVIKUKS VALMIS

SMART & WARRY-FREE

Samsonite laiendab võimalused teha teie reisid muretsemata. Tänu hiljuti väljatöödatud kaasaaegsetele funktsioonidele muutub reisimine palju lihtsamaks ja rahuldavamaks kui kunagi varem. Tänu sisseehitatud (ja eemaldatavale) Powerbankile ei jää teie seadmed kunagi ilma laadimiseta. Väline USB-port tagab kiire ja sujuva ühenduse teie seadmetega.

KÄSIPAGASI OTSING

KÄSIPAGASI OTSING

KÄSIPAGASI OTSING

KÄSIPAGASI OTSING

EELISTATE PAGASI KAASAVÕTMIST LENNUKISSE?

Kas eelistate oma pagasi kaasavõtmist lennukisse? Miks raisata aega lennujaamas pagasi kättesaamisele? Kui võtate pagasi lennukisse, jõuate kiiremini reisi sihtkohta. Kinnitame teile, et reisimine võibki olla stressivaba. See näitab, et teie valite endale lennufirma ja meie leiame teile käsipagasi vajalikud mõõdud.

SPORDI STIIL

SPORDI STIIL

SPORDI STIIL

SPORDI STIIL

GO SPORTIVE

With Neopulse lightweight polycarbonate hard suitcase, which perfectly succeeds in combining lightness and strength thanks to self-reinforced design with extra protective corners. 

With Light-Shock we have once pushed the limits of innovation by creating its lightest hardside collection with a maximum impact resistance.

Both of these Made in Europa luggage can be combined with Paradiver-Light packed with new optimized features and refreshed and refreshed under the sign of aesthetic continuity and practical enhancement. This successful range is now lighter than before and comes with a fresh  new look that stays true to the original.  

VIIMASED INNOVATSIOONID

VIIMASED INNOVATSIOONID

VIIMASED INNOVATSIOONID

VIIMASED INNOVATSIOONID

MEIE VIIMASED INNOVATSIOONID

BORN TO GO

Hommikust õhtuni

Liigute linna rütmis. Loome teie jaoks täiuslikke 24/7 partnereid.

ME OLEME SÜNDINUD SELLEKS, ET LIIKUDA, SEST TEIE OLETE

LINNAST INSPIREERITUD

Liikvel olemine on elustiil. See on palju enamat kui lihtsalt punktist A punkti B jõudmine.

KÕRGTEHNOLOOGIA LIITUB KÕRGE ENERGIAGA

Oleme keskendunud sellele, et rasked reisid oleksid kergemad, et saaksite liikuda, uurida, esineda, nautida.

TEHNOLOOGILISED INNOVATSIOONID

See on meie DNA-s. Oleme loonud tooted, mis toetavad teid.

NAISTE ARVUTIKOTID

NAISTE ARVUTIKOTID

NAISTE ARVUTIKOTID

NAISTE ARVUTIKOTID

LAPTOP BAGS FOR HER

Omapärane ja šikk disain

Teie jaoks on loodud spetsiaalne Samsonite ärikollektsioon. Ilusa ja elegantse disainiga kotid on varustatud tahvelarvuti ümbrisega ja / või sülearvuti sahtliga erinevate ekraanisuuruste jaoks. Need praktilised ja korraldatud sülearvutikotid on ärikottide täiuslik kombinatsioon.

TEMALE MÕELDUD SÜLEARVUTIKOTID

TEMALE MÕELDUD SÜLEARVUTIKOTID

TEMALE MÕELDUD SÜLEARVUTIKOTID

TEMALE MÕELDUD SÜLEARVUTIKOTID

LAPTOP BAGS FOR HIM

HEA ORGANISATSIOON KÕIGILE SEADMETELE

Kui olete sülearvuti kasutaja, kes on alati liikvel, valige spetsiaalse sülearvuti sahtliga ärikott. Saate oma väärtuslike elektriseadmetele suurt kaitset, pakkudes samal ajal hoiu teistele esemetele. Sõltumata sellest, kas otsite ametlikku stiili ärikeskkonna jaoks või rahulikumat versiooni kolledži või vaba aja veetmiseks, on Samsonite'il iga võimalus, mida vajate, sealhulgas ratastega sülearvutite seljakotid. Ärge laske mõnda võimasule kasutada lisafunktsiooni, näiteks vastupidavus, libisemisvastased rihmad, mugavad kandvad käepidemed ja praktiline igapäevane korraldus.

Pro-DLX5

Pro-DLX5

Pro-DLX5

Pro-DLX5

Olles loodud kõige nõudlikemale äriinimestele, on Samsonite’i ikoonilise ärikollektsiooni uus põlvkond oma eelkäijaist veel kergem ja rohkemate lisavõimalustega. Pro-DLX5 seab fookuse paremale organiseeritusele ja turvalisusele, olles samas oluliselt kergem, tänu sellele on tegemist tiheda reisija ja äriinimese vajadustele ideaalselt vastava võimalusega. Pro-DLX5: Parimad tulemused!

LASTE KOHVRID

LASTE KOHVRID

LASTE KOHVRID

LASTE KOHVRID

RIDE-ON KIDS' SUITCASES

REISIMINE UNISTUSE KOHVRIGA!

Vaadake meie fantastilisi uusi lastele mõeldud kohvrite kollektsiooni, mis muudab igaühe reisielamuse unistuseks! Õnnelik laps – õnnelik pere!

Mänguline kujundus aitab lennujaamas viibimise lõbusamaks muuta

Ideaalsed reisikaaslased reisimiseks ja mängimiseks

Kerge salongi suurus ainult 1,8 kg pakendimahuga 25L

Vastupidavad rattad, mugavad käepidemed turvaliseks sõitmiseks, lisaks tõmbamine mööda rihma, ning võimalus kasutada õlarihmana kui ka pagasirihmana. 

SAMSONITE ÄRI

SAMSONITE ÄRI

SAMSONITE BUSINESS

Oleme ausad - me ei kujuta ette oma reisi ilma lemmiku seadmeta. Oma väärtuslike seadmete turvalise hoidmiseks kodust kontorisse ja tagasi vajate ärikotti, mis kaitseb neid igapäevaste kriimustuste ja löögide eest. Samsonite pakub suure valiku ärikotte, mis sobivad igale sülearvutile, nutitelefonile ja tahvelarvutile kuni 17,3 ''. Teie ärikott on teie vahetu kaaslane iga päev. Miks mitte valida tugeva ja vastupidava?