Kiire kohaletoimetamine Mugav tagastamine Turvaline makseviis Ametlik e-pood

FLUX

FLUX

FLUX

Koge Fluxi, uut tõmblukuga polüpropüleenist kohvrite põlvkonda. Selle uhiuue tootevaliku hulgas oleme kombineerinud oma laialdased teadmised polüpropüleeni kohta turvalise ja paindliku topelt tõmbluku kasutamisega.

Flux on kõige esimene Samsonite’i kõva korpusega tootevalik, mis pakub (varjatud) laiendatust kõigis suurustes, tagades, et erilistel puhkudel on võimalik veelgi rohkem kaasa pakkida. Selle moodne disain annab uue laengu julgust, kusjuures iga detail on loodud olema parimaks reisikaaslaseks. See kollektsioon muudab reisimise lihtsamaks tänu oma sujuvatele topeltratastele, topelttoruga käepidemele ja täielikult vooderdatud praktilisele sisemusele. Saadaval erinevates värvides. Flux on midagi rohkem kui tavaline kohver.

KÄSIPAGASI OTSING

KÄSIPAGASI OTSING

KÄSIPAGASI OTSING

KÄSIPAGASI OTSING

EELISTATE PAGASI KAASAVÕTMIST LENNUKISSE?

Kas eelistate oma pagasi kaasavõtmist lennukisse? Miks raisata aega lennujaamas pagasi kättesaamisele? Kui võtate pagasi lennukisse, jõuate kiiremini reisi sihtkohta. Kinnitame teile, et reisimine võibki olla stressivaba. See näitab, et teie valite endale lennufirma ja meie leiame teile käsipagasi vajalikud mõõdud.

ARVUTI SELJAKOTID

ARVUTI SELJAKOTID

ARVUTI SELJAKOTID

ARVUTI SELJAKOTID

SÜLEARVUTI SELJAKOTID KÕIGI ESEMETE SUUREPÄRANE KORRALDAMINE

Kui olete sageli reisiv sülearvutikasutaja ja eelistate hoida käed vabad, valige spetsiaalse sülearvutisahtliga  seljakott. Teie väärtuslikele elektriseadmetele pakutakse suurepärast kaitset ja muud esemed mahuvad kenasti ära. Kas otsite ärikeskkonna formaalset stiili või leebemat versiooni koolis või vaba aja veetmiseks, pakub Samsonite teile kõike vajalikku, kaasa arvatud sülearvuti ratastega seljakotte. Pöörake kindlasti tähelepanu käepärastele lisafunktsioonidele, nagu vastupidavad pehmendused, libisemisvastased rihmad, mugavad kandesangad ja praktiline igapäevane korraldus. 

DISNEY FOREVER

DISNEY FOREVER

DISNEY FOREVER

DISNEY FOREVER

Nostalgitsege Disney Forever kollektsiooniga, mis on loodud hinges noor olevatele naiselikele Disney fännidele. Sellel sarjal on viis mudelit: horisontaalne õlakott, duffel, seljakott, kosmeetikakott ja käekott. Kõik esemed on pehmest nailonist materjalist, millel on kujutatud Minnie Mouse’i ilusates pastelsetes toonides. Ükskõik, mida plaanid, Disney Forever kollektsioon pakub trendikaid esemeid igaks eluhetkeks!

NAISTE  SELAJKOTID

NAISTE SELAJKOTID

NAISTE  SELAJKOTID

NAISTE SELAJKOTID

NAISTE SELJAKOTID NÜÜDISAEGSED JA NAISELIKUD

Avastage Samsonite'i naiselikud seljakotid, mis ühendavad elegantsed disainilahendused ja praktilise funktsionaalsuse. Ideaalsed nii äritegevuses kui ka mitteametlikumal igapäevasel kasutamisel, pakuvad need nüüdisaegsed kollektsioonid ainulaadseid värve, vorme ja mudeleid nüüdisaegseks linnaeluks.

ÜHEPÄEVANE ÄRIREIS

ÜHEPÄEVANE ÄRIREIS

ÜHEPÄEVANE ÄRIREIS

ÜHEPÄEVANE ÄRIREIS

ÜHENDAGE MOBIILNE KONTOR JA RÕIVAD

Et ootate ju ärireisilt parimat, siis miks peaks teie pagas teid piirama? Laske Samsonite´i kohvrite kollektsioonil pakkuda endale parimat: koondada nii kontori- kui ka isiklikud esemed ühte kohvrisse. Nendel kohvritel on käsipagasi mõõdud, mistõttu tekitavad kõige praktilisema ja tõhusama teekonna, et saaksite hõlpsalt jõuda järgmisele koosolekule ja säästa aega lennujaamades. Paljudel kohvritel on rattad ja spetsiaalsed sülearvutisahtlid, mis pakuvad lennujaama turvakontrollis kaitset ja täiendavat praktilisust. Samsonite garanteerib, et kahepäevaseks ärireisiks vajate vaid ühte kohvrit

Pro-DLX5

Pro-DLX5

Pro-DLX5

Pro-DLX5

Olles loodud kõige nõudlikemale äriinimestele, on Samsonite’i ikoonilise ärikollektsiooni uus põlvkond oma eelkäijaist veel kergem ja rohkemate lisavõimalustega. Pro-DLX5 seab fookuse paremale organiseeritusele ja turvalisusele, olles samas oluliselt kergem, tänu sellele on tegemist tiheda reisija ja äriinimese vajadustele ideaalselt vastava võimalusega. Pro-DLX5: Parimad tulemused!

HAPPY SAMMIES

HAPPY SAMMIES

HAPPY SAMMIES

HAPPY SAMMIES

Uued sarmikad lastekotid

See uus lastekotide kollektsioon mis sobib lastele vanuses 2-4 aastat, on suurepärane valik igale seiklusele! Valige hämmastavad seljakotid, koolikotid, pinalid.

Lõbusad uued tegelased nagu Dinosaur Rex, Unicorn Lily, Kitty Kitty, Rosie Rabbit, Teddy Bear ja Lapin William on Skandinaavia stiili kujundusega , milles on palju funktsioone ning kindlasti saavad lemmikuteks teie lastele.

Lisaks võivad vanemad pakkuda suurepärast Samsonite kvaliteeti, mis tagab laste esemete ohutuse.

LAIENDATAV KOHVER

LAIENDATAV KOHVER

Iga reisija võtab endale laiendatava pagasi, mis annab teile võimalust pakkida rohkem või vähem asju kui on vaja. Need lihtsad kasutamises kompaktsed kohvrid on lahutamatu osa iga reisis. Laiendatavad Samsonite kohvrid - suurepärane valik, kui soovite rohkem ruumi selleks, et tuua puhkusest suveniire ja teisi oste. Vastupidavad ja suurendatud võimsuste pakkimiseks laiendatavad kohvrid  on kindlasti Teile vajalikud, kui olete tiheda reisija või ühe korra aastas turist.